czwartek, 20 października 2016

Remont w Warszawie

Jak szukasz firmy oferującej usługi remontowe w Warszawie to dobrze, ba nawet BARDZO dobrze trafiłeś. Na tym blogu będę z jednej strony omawiał tematykę remontową. Na co zwracać uwagę, czego się wystrzegać i jak podjąć prawidłową decyzję. Na remoncie można z jednej strony czasami dużo oszczędzić, ale kosztem wykonania oraz materiałów co skutkuję częstszymi wymianami i wyższym kosztami na długą metę. Postaram się tutaj wszystko tak poopisywać by było dla każdego prościej podjąć wiążącą decyzję.

Remont mieszkania - kompleksowo czy oddzielnie każde pomieszczenie

Gdy zaczyna nam się mniej podobać nasze mieszkanie, od wielu lat nie było odświeżane warto go wyremontować. Nie dość, że będzie nam się przyjemniej w nim mieszkało, to przez pewien okres będziemy mieli poczucie nowości, zmiany na lepsze. Jak to mawiają pisowcy, zmiany na dobrą. Tylko no właśnie czy remontować od razu całe mieszkanie czy pojedyncze pomieszczenia? Nie jest łatwo dać jednoznaczną odpowiedź. Jeżeli posiadamy jakieś lokum zastępcze to zawsze radziłbym kompleksowo wykonywać remont - taniej wyjdzie za materiały, robociznę oraz zajmie mniej czasu. Jeżeli jednak nie mamy gdzie się podziać w trakcie remontu, możemy pojedyncze pomieszczenia remontować po kolei. Najczęściej remontu wymaga łazienka, po czym kuchnia, salon i na koniec pokoje które najrzadziej się degradują.

+++ wykonywania generalnego remontu:
- niższa cena materiałów
- szybsze wykonanie niż na raty
- jedna ekipa budowlana
- łatwiejsze logistycznie
- możliwość lepszej aranżacji całości

--- wykonywania generalnego remontu:
- koszt jednorazowy
- niedostępne mieszkanie przez pewien okres


+++ wykonywania remontu wybranych pomieszczeń:
- szybki czas realizacji
- niższy koszt jednorazowy (choć wyższy w całości)
- możliwość korzystania z mieszkania
- możliwość wyboru pomieszczeń do remontu

--- wykonywania remontu wybranych pomieszczeń:
- dłuższy okres remontu mieszkania
- całkowity koszt wyższy niż przy generalnym remoncieOK. To by było na tyle ze wstępnych informacji które chciałem zawrzeć na tym blogu. Będę na bieżąco pisał nowe posty zarówno o wykonanych przez naszą firmę pracach jak i ciekawostek i możliwości. Nie zabraknie również inspiracji na tym blogu. Remont w Warszawie staję się z nami przyjemnością!

W kontakcie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz